REFERENCJE

Przeczytaj, co sądzą o nas nasi Klienci – sprawdź nasze referencje!

 

Referencje - SYMED - usługi informatyczne Kalisz

WPPH “ELENA” Import – Export Franciszek Siegień

“Z firmą SYMED współpracujemy od ponad 4 lat. W ciągu tego czasu nie zlekceważyli żadnego wezwania, wszystkie występujące problemy rozwiązywane są od ręki czy to zdalnie, czy na miejscu. Poświęcają nam tyle czasu, ile go potrzebujemy. Nigdy nie zostawili nas z problemem na przysłowiowym lodzie. Bardzo rzetelna obsługa, pełna dyskrecja. Bez obaw powierzamy tej firmie dostęp do najbardziej poufnych danych.”

[więcej-pdf]

Referencje - SYMED - usługi informatyczne Kalisz

Zakład Doświadczalny Oceny Odmian w Kościelnej Wsi

“Do zlecanych zadań firma podchodzi profesjonalnie, jest zawsze pomocna w rozwiązywaniu problemów, dotrzymuje ustalonych terminów, a dzięki wysokim kompetencjom i stale poszerzanej wiedzy jest w stanie sprostać coraz szerszemu spektrum zagadnień.
Co najważniejsze w rozwiązywaniu problemów technicznych zawsze znajdujemy wspólny język co nie jest łatwe biorąc pod uwagę specyficzną nomenklaturę branży IT.
Śmiało mogę polecić firmę SYMED niezdecydowanym i jednocześnie mam nadzieję, że jej rozwój przyczyni się do utrzymania przez nią tak wysokiego poziomu świadczonych usług IT.”

[więcej-pdf]

Referencje - SYMED - usługi informatyczne Kalisz

Westol Woźniak sp.j. Producent opakowań metalowych

“Z usług firmy SYMED korzystamy już od kilku lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy, ponieważ szybko i sprawnie reagują, zawsze odbierają telefon, i wiele problemów rozwiązują zdalnie, bez konieczności przyjeżdżania do siedziby naszej firmy. Dla nas to oszczędność czasu i pieniędzy na zbędne dojazdy. Dzięki temu niektóre awarie są usunięte już 15 minut po zgłoszeniu telefonicznym! Czasem czujemy się tak, jakbyśmy mieli informatyka na etacie, a tymczasem kosztuje nas to dużo mniej.”

[więcej-pdf]

Referencje - SYMED - usługi informatyczne Kalisz

Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Kaliszu

“Bardzo miła obsługa, zawsze uśmiechnięta i pogodna. Dzięki temu sprawiają, że problemy przestają być problemami. Błyskawicznie reagują, rzetelnie podchodzą do każdej sprawy, dzięki wysokim kompetencjom sprawnie likwidują awarie i grymasy sprzętu. Jesteśmy spokojni, że nie złamią klauzuli poufności. Firmie SYMED można zaufać, nigdy nie pozostawi Klienta samemu sobie.”

[więcej-pdf]

Referencje - SYMED - usługi informatyczne Kalisz

Zamrażalnia Owoców i Warzyw Wiktor Tyc Sp. z o.o.

“Szybko i sprawnie reagują, dają sobie radę nawet z naprawami przemysłowych komputerów maszynowych. Gdyby nie SYMED, musielibyśmy zamawiać specjalistyczne serwisy z Włoch czy Belgii. Firma, która jest dostępna na miejscu, przyjeżdża od ręki i rozwiązuje wszystkie problemy to dla nas wielka oszczędność czasu i pieniędzy.”

[więcej-pdf]

Dodaj komentarz